Verdiğimiz Hizmetler

Dekroasyon Tadilat, Alçı Boya Badana İşleri, Stropiyer, Kemer Dekorasyonu, Çatı Onarım ve Teslim, İzolasyon, Kartonpiyer Dekorasyonu, Seramik İşleri, Alçıpan, Asma Tavan, Gergi Tavan, Duvar Bölme, Kara Sıva, Dış Cephe Mantolama, Elektrik Tesisatı, Su Tesisatı, Mutfak Dolabı, Anahtar Teslim olmak üzere mimarlık ve dekorasyon alanında tüm hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında her yere hizmet verilmektedir.

Asma Tavan Alçı Dekorasyon

Sunduğumuz alçı ve asma tavan hizmetleri ile ev ve iş yelerinizde duvar ve tavanlar için istediğiniz tasarımlarda dekorasyon işlemlerini konusunda kaliteli işçilik uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. 

Seramik Fayans Granit

Kalebodur, fayans, seramik ve granit uygulamalarımız vardır. Banyo, mutfak, balkon, merdiven, teras gibi tüm alanlara uygulanır.

Dış Cephe Mantolama Sıva

Mekanların iç ısısının daha kolay mantolama ile kontrol edilmektedir. Kara sıva mantolama için önemlidir. Binalarınız da yapılacak olan mantolama ile hem ısıdan tasarruf sağlarken nem rutubet gibi binanın ömrünü kısaltacak olumsuzlukları önleyecektir.

Çatı Onarım Tadilat Bakım

Çatılarda zaman içerisinde çevrenin etkisiyle birçok nedenden kaynaklı olarak problemler oluşmaktadır.Yaşanan sorunlar için çatı onarım ve tamir hizmeti alınmalıdır.  Geç kalındığında büyük sorunlar oluşturabilir.

Mutfak Dolabı Laminant Parke 

Mekanların modern bir görünüme sahip olması için zemin kaplaması önemlidir. Mutfak gibi çok kullanılan alanlar da tercih edilen ağaçların kalitesi kullanım süresini uzatır.Tercih edeceğiniz zemin kaplamalarının, dolapların kalitesi mekanıza değer katarken aynı zaman da güzel sağlıklı bir ortamda yaşamanıza olanak sağlar. 

Elektrik ve Su Tesisatı

Elektrik ve su tesisatlarınınızın bakımı yapılarak gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Pis su ve temiz su tesisatı banyo mutfak gibi alanlarda musluk su gideri klozet yerleştirme firmamız tarafından yapılmaktadır.

Alçıpan

Alçıpan uygulamalarımız, referans görsellerimiz, uygulanması…

Çatı Onarım Bakım

Çatı onarım ve tamir hizmerleri verilmektedir…

Asma Tavan

Asmatavan uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Boya Badana

Boya badana uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Seramik İşleri

Seramik uygulamalarımız, referans görsellerimiz, uygulanması…

Anahtar Teslim

Anahtar teslim uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Su Tesisatı

Su tesisatı, referans görsellerimiz, uygulanması…

Kara Sıva

Anahtar teslim uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Mutfak Dolabı

Mutfak dolabı uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

 Mantolama

Dış cephe mantolama referans görsellerimiz, uygulanması…

Laminant Parke

Laminant parke uygulamalarımız, referans görsellerimiz…

Bize Ulaşın, 

Hemen Teklif Alın

0 532 385 95 42